Carservis Jerzy Mucha - warsztat samochodowy w Zgorzelcu

Reymonta 29A, Zgorzelec
poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
Geometria podwozia

Sztandarową usługą naszej fimy jest komputerowa diagnostyka i regulacja geometrii kół (popularnie: zbieżność). Wykonujemy ją na nowoczesnym sprzęcie marki HUNTER WA130, wyposażonym w kamery cyfrowe HawkEye HS201.

Na życzenie klienta pomiar wykonujemy również urządzeniem GTI Geomaster renomowanej polskiej firmy Precyzja lub metodą tradycyjną.

Zadzwoń do nas i umów się na usługę!

Pomiar wibracji kół

Nie zawsze ustawienie geometrii całkowicie usuwa problem ściągania auta z kierunku jazdy. W takiej sytuacji wina najczęściej leży po stronie kół, a dokładniej opon. Dysponujemy innowacyjną technologią do pomiaru między innymi tego zjawiska. Posiadamy Komputerowy System Kontroli Wibracji GSP9722 znanej amerykańskiej firmy HUNTER. Urządzenia te były dostępne do niedawna tylko w renomowanych fabrykach opon i dużych montowniach kół do nowych pojazdów. Możliwości diagnostyczne tego systemu są imponujące, a efekty w połączeniu z regulacją geometrii kół – rewelacyjne.

Nasi Klienci mogą poznać w praktyce możliwości tego typu regulacji i cieszyć się z komfortu jazdy samochodem jak z fabryki.